Вулична акція «Даруйте людям доброту»

Четвер 17 лютого для всіх звичайний день, але не для працівників бібліотеки-філії №10, які вже п’ятий рік поспіль, традиційно, святкують Міжнародний День спонтанного прояву доброти.

Доброта – одна з найголовніших людських чеснот і саме щиру доброту і підтримку особливо цінують. Доброта завжди йде поруч з безкорисливістю, вона не чекає подяки або взаємної допомоги. Задоволення повинні приносити добрі справи самі по собі, без очікування винагороди чи похвали.

Сьогоднішній день не став винятком, працівники бібліотеки-філії №10 разом з Посланцями доброти провели вуличну акцію «Даруйте людям доброту», розповсюджуючи серед перехожих мікрорайону Перемога флаєра доброти, роблячи їм компліменти і, нагадуючи, що добрі справи варто робити не лише сьогодні, а завжди. Жителі обмінювалися посмішками й, попри похмурний день, на душі у всіх було радісно. А ще, ми на зупинках розвішували підбадьорливі оголошення із написом, що все буде добре. Посміхнись!

Навчіться отримувати задоволення від своїх добрих справ, які йдуть з вашого серця і сприймаються серцями інших, так як це робимо ми. Саме таким чином ми маємо можливість бути причетним до того, щоб зробити світ кращим. Адже добро робиться просто так. І воно повертається до нас сторицею!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.