Вулична акція «7’Я»

А чи знаєте ви формулу щасливої сім’ї? Ні?!

А от працівники бібліотеки-філії №10 знають, і вирішили сьогодні, в Міжнародний день сім’ї, поділитись її складовими під час вуличної акції «7’Я».

Що ж такого оригінального придумали бібліотекарі? Кожному зустрічному мешканцю мікрорайону «Перемога», дарували оригінальні сердечка, які символізують єдність, підтримку, взаєморозуміння в родині. Бо, як відомо, сім’я – це там, де панує злагода та любов до своїх дітей, а дітей до своїх батьків.

Працівникам бібліотеки цікаво було дізнатись, чи всі знають складові щасливої сім’ї, які важливі сімейні цінності існують саме в їх родині? На згадку про це важливе свято, кожен отримав корисну «підказку» на ці питання.

Вулична акція «7’Я» викликала у пересічних мешканців рідного мікрорайону неймовірний заряд позитивних емоцій. Нагородою для бібліотекарів за хвилини радості, були посмішки та слова вдячності.

Також, кожен читач, який завітав цього дня до нашої бібліотеки, отримав закладинки для книг з цінними порадами, які допоможуть зробити сім’ї щасливішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.