1

Встеляймо квітами дороги – бійцям, що мир несли в наш край

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

Щороку історична пам’ять повертає нас до героїчних, болючих та радісних днів визволення України.

28 жовтня відзначається 73-я річниця визволення України від фашистських загарбників. З метою гідного вшанування пам’яті визволителів бібліотекарі дитячого Інтернет-центру ЦМБД ім. Ю.Гагаріна запросили восьмикласників ОНВК №17 на літературно – патріотичну годину «Встеляймо квітами дороги – бійцям, що мир несли в наш край».

Разом з дітьми поринули в спогади передивляючись хроніку повоєнних часів, а також здійснювали демонстрацію архівних документів періоду України в ІІ світовій війні.

Бібліотекарі на прикладі історичних фактів розповіли про жахіття тої далекої для наших дітей війни, якою ціною далась перемога над загарбником нашої Батьківщини. Згадали і ветеранів, що залишилися в нашому місті.

Наші діди і прадіди мали надію, що це остання війна, що пролунали останні залпи на території України, де гинули співвітчизники. Та сьогодні ми знову стоїмо перед загрозою втрати цілісності кордонів країни. Але в нас є ГЕРОЇ, котрі здатні боронити країну, здатні відродити державу.

Діти висловили слова вдячності їм за дароване життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.