1

Всеукраїнський тиждень права стартував у бібліотеці!

Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме у цей період людина потребує найбільшої уваги і захисту.

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

До Всеукраїнського тижня права центральна міська бібліотека для дітей підготувала правовий мультимікс «На що я маю права?», головною метою якого було ознайомлення маленьких користувачів з правами та обов’язками, документами, що захищають їх права: з Декларацією прав дитини, Конвенцію про права дитини, Конституцією України та іншою літературою на правову тематику.

Для того, щоб ознайомити малят з правами та обов’язками, казкові та літературні персонажі під час заходу на своєму прикладі допомогли дітям зрозуміти, що буває, коли трапляються різноманітні порушення.

На дітлахів, що завітали до бібліотеки, чекав правовий майданчик «Є правила у світі, які повинні знати діти». Бібліотекар під час бесіди-спілкування «Допомогти! Врятувати! Запобігти» вчив правильно діяти у складних життєвих ситуаціях, привчав до думки, що особиста безпека кожної дитини багато в чому, насамперед, залежить від неї самої. А ще маленьких читачів зацікавила книжкова виставка-роздум «Є право – значить є надія» та виставка дитячого малюнку «Права очима дітей». Крім того, користувачі бібліотеки, мали змогу переглянути матеріали, представлені на інформаційному куточку «ЄС на книжковій полиці».

Щиро сподіваємось, що знання, отримані маленькими користувачами під час заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права, та прочитані у книжках, які діти мали змогу взяти у бібліотеці, стануть їм у нагоді, допоможуть у будь-якій ситуації діяти правильно.

Знання своїх прав та вміння ними користуватись є невід’ємною частиною якісного життя кожного українця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.