Всесвітній день миру в дитячій бібліотеці

Мир, яке коротке, але змістовне слово. Воно вміщує в собі яскраве сонце і блакитне небо, радісний сміх дітей та усміхнені обличчя дорослих.

21 вересня, коли всі люди Землі відзначають Міжнародний день миру, маленькі користувачі центральної міської бібліотеки для дітей (учні НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа”) взяли участь у майстер-класі «Створи власного голуба миру».

На початку заняття учасники разом з бібліотекарем С. Купчак згадали, що ж їм відомо про цих птахів, коли і за що голубів назвали своєрідним символом миру?

Кожний виготовлений голуб увібрав в себе тепло дитячих рук і любов, а також несе величезний сенс і заклик до миру на всій землі.

На завершення цього майстер-класу діти кріпили паперових голубів, символів миру і радості, до повітряних куль і відпускали їх в небо.

Але і на цьому не закінчилося свято. В цей день маленькі користувачі бібліотеки для дітей розфарбували слово «МИР» на асфальті, в якому висловили прагнення мільйонів дітей жити в мирі й злагоді.

Цей день закликає мільйони людей до глобального припинення вогню, відмови від насильства, а також кожного з нас зробити щось заради миру.

Захід вийшов дуже добрим і барвистим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.