Вони нічим не відрізняються від нас, хіба що… позитивною реакцією на ВІЛ

В історії земної цивілізації, яка багата на різні катастрофи й катаклізми, знайдеться не багато подій, що, подібно СНІДу, здатні були сколихнути все людство, вселивши в нього жах перед цією хворобою.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, працівники бібліотеки-філії № 10 підготували та провели з учнівською молоддю ЗНЗ №10 медіа-кліп огляд «Вони нічим не відрізняються від нас, хіба що … позитивною реакцією на ВІЛ».

Як наслідок, молодь отримала елементарні знання про СНІД, основні шляхи зараження цією хворобою та заходи щодо її профілактики, також даний захід сприяв вихованню почуття відповідальності за власну поведінку і ведення здорового способу життя та толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. Для ефективного засвоєння почутого матеріалу, бібліотекарі підготували ще й тематичне повчальне відео.

Активну дискусію та запеклі суперечки викликали вправи «Ситуації, в яких ми ризикуємо», «ВІЛ-позитивні та сьогодення», «Пам’ятка безпеки».

Учні зрозуміли, що ВІЛ/СНІД може загрожувати всім, але якщо людина дбає про своє здоров’я, веде здоровий спосіб життя, живе за законами моралі, має міцну сім’ю, ризик заразитися ВІЛ стає мінімальним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.