Волі народної дзвін

Рівно шість років тому люди вийшли на вулиці, щоб висловити свою позицію щодо дружби з Євросоюзом.

Після рішення уряду про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію України з ЄС українці зібралися на майдані. 21 листопада в Україні відзначають як День Гідності та Свободи, адже саме в цей день розпочалася Революція, яка переродила українську націю.

Уроком патріотизму «Волі народної дзвін» працівники бібліотеки-філії №5 разом з учнями ЗНЗ №8 відзначили День Гідності та Свободи. Разом відтворили події Майдану, які назавжди змінили Україну та переглянули серію відеороликів створених в рамках інформаційної кампанії «Вільні творити майбутнє». Ця інформкампанія спрямована на те, щоб об’єднати українське суспільство, вона про те, що всі ми різні, але для нас однаково цінні і гідність, і свобода.

В ході заходу школярі проникливо читали поетичні рядки про Революцію Гідності, цим самим запевняючи, що країна ніколи не забуде своїх героїв, а пам’ять Героїв Майдану було вшановано хвилиною мовчання.

Тож, зустріч стала нагадування всім українцям про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Завдяки нашій згуртованості, незламності духу та беззаперечній вірі у перемогу справедливості, над нашою Батьківщиною запанує мирне небо, а в наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у завтрашньому дні! Тож, будьмо гідними пам’яті наших Героїв!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.