Вода – чудовий дар природи

Для сучасної людини вода – це найпростіша рідина, якою вона постійно користується. І тому кожен з нас повинен зробити якусь маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів.

У рамках Міжнародного десятиріччя дій «Вода для сталого розвитку» (2018-2028) рр. бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей завітали до третьокласників НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа» з еко-барометром «Вода – чудовий дар природи».

Учні 3-г класу ознайомилися зі значенням води в людському житті, дізнались про те, що вода не тільки найпоширеніша, а й найбільш незвичайна речовина на нашій планеті, пояснили, чому потрібно берегти її.

Діти активно слухали пізнавальні та цікаві факти про воду та її властивості, жваво згадували українську народну мудрість, а саме: прислів’я, приказки, загадки та ділились враженнями про почуте, висловлювали свої думки. А переглянувши відео «Що трапиться, якщо не пити воду» та мультфільм «Корисні підказки. Вода», малеча зрозуміла значення води в житті людини. Кульмінацією заходу був цікавий дослід з водою.

Після закінчення плідної зустрічі діти здобули додаткові знання про воду та її збереження, отримали позитивні емоції і гарний настрій.

І вкотре хочеться закликати: «Бережіть воду!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.