Віра, надія і любов читача – бібліотека

Сьогодні всі виглядають усміхненими та щасливими, і це не просто так.

Cонячний, яскравий день, зігріває теплом свого проміння, підсвічує золотом листя на деревах та гріє шоколадні боки каштанів, які падають до ніг стукаючи до бібліотечного порогу, сповіщаючи що сьогодні особливий день – Всеукраїнський День бібліотек…

На бібліотечні посиденьки бібліотеки-філії №10 «Віра, надія  і любов  читача – бібліотека» зібрались всі: бібліотечні друзі, соціальні партнери,  користувачі та колеги. Наші  посиденьки вражали розмаїттям учасників та їх різноплановістю.

Пролунало багато теплих та гарних слів від клірика Ставропігійного Храму на честь Різдва Христового священика Андрія Савельєва, завітав та привітав присутніх зі святом і депутат міської ради Володимир Дожджаник, зробивши надзвичайний подарунок – кошти на придбання нової дитячої літератури.

Поети літературно-мистецького клубу «Джерело» Світлана Лантух та Юрій Мозговий чарували, підбадьорювали, надихали присутніх своєю поезією, ділилися з ними частинкою своєї душі та також привітали всіх причетних до книги зі святом.

Дивом східної казки заворожив глядачів колектив східних танців  «Аміра». Незабутнє враження справили на гостей  виступи  маленької гімнастки Смолєвої Софії  та майбутньої футбольної зірки Дядюри Едуарда. 

Наш народ дуже любить співати та слухати пісні. Наша Україна дзвенить піснями. То ж, і сьогоднішнє свято дзвеніло піснями: сучасними – у виконані учнів 6-А та 8-Б класів,  та українськими народними від хору ветеранів війни та праці «Сузір’я» палацу культури Світлопільський. 

Запальничками посиденьок стали брейкери «Deep inside system». Не обійшлося і без заморських гостей, у креативному виконанні від вчителів  молодшої ланки ЗНЗ№10 Олени Надоші та Аліни Олєйнікової. Справжньою прикрасою свята стала чуттєва декламація вірша від Пузиревської Валерії  на тлі скрипки  Артура Чорного.

Неймовірно вражаючими, захоплюючими були виступи наших найменших учасників бібліотечних посиденьок – вихованців ДНЗ №28. Дитяча безпосередність зачарувала глядачів, на них можна дивитися вічно.

Атмосфера в залі була неперевершено неймовірна. Присутні залишились задоволеними та ділилися враженнями від побаченого. Посиденьки вдалися на славу!  Дуже приємно, що бібліотека є тим острівком, який дарує втіху і насолоду нашим користувачам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.