Він розписався у Берліні своїм багнетом на стіні

Війна. Просто слово. П’ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов…

28 жовтня виповниться 74 роки з дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. У цей славний день ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї фашистської окупації, яка тривала 1225 днів та ночей до осені 1944 року.

Як згадка для нашого юного покоління, про доблесні подвиги, приклади героїзму та самопожертви їхніх прабабусь та прадідусів заради майбутніх поколінь став вечір військового патріотизму «Він розписався у Берліні своїм багнетом на стіні», для вихованців Ліцею інформаційних технологій та учнів ОНВК № 17, який відбувся в бібліотеці для юнацтва 25 та 29 жовтня.

Уже на власному досвіді ми знаємо, що війна — це біль та страждання. Ще й досі на Сході країни йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля за майбутнє України.

Разом з воїнами АТО, що завітали на вечір військового патріотизму – це голова спілки воїнів АТО Олександрійщини Михайлик Олександр Олександрович та заступник голови громадського об’єднання Захисників України міста Олександрії Лещенко Олександр Леонтійович та воїн АТО 57 мобілізованої бригади Лук’яненко Олександр Миколайович, молодь порівнювала події сьогодення та події воєнного періоду 1941 – 1945 років.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих бійців в зоні АТО та воїнів загиблих в Другій Світовій війні.

Ми складаємо шану всім борцям, які боролися, та борються з окупантами, за незламну стійкість і героїчний опір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.