ВІДНОВЛЕННЯ ІСПИТОВИХ СЕСІЙ У БІБЛІОТЕЦІ ДЛЯ ЮНАЦТВА

10 січня 2022 р. після тривалої технічної перерви в іспитуванні було розпочато реєстрацію на січневу сесію.

Протягом першого іспитого тижня (з 11 по 14 січня) 10 претендентів з Києва, Олександрії та Онуфріївки успішно склали іспити на визначення рівня володіння державною мовою в одному з пунктів іспитування – бібліотеці для юнацтва.

Усі учасники іспиту вже знають свої результати, а тому чекають, поки буде згенеровано їх сертифікати на сторінці Національної комісії зі стандартів державної мови (https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/).

Для всіх, хто складатиме іспит, просимо врахувати додаткові вимоги: претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання ПОВНОГО курсу вакцинації – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Усіх зареєстрованих претендентів чекаємо у вівторок, середу, п’ятницю об 11 год та 14 год за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.