Відкриваємо Китай разом

Китай – одна з найцікавіших і найзагадковіших країн на планеті. Вона притягує не тільки своїми культурними традиціями, але й безліччю таємниць і загадок.

Цікавий web-travel «Відкриваємо Китай разом» провели в центральній міській бібліотеці для дітей. Захід відбувся в рамках Року Китаю в Україні.

Цього разу весела компанія хлопців та дівчат вирушила до Китаю. Діти ознайомились із найбільшою за населенням країною світу, яка до того ж являє собою найстарішу в світі існуючу дотепер цивілізацію. Цікаві факти про історію країни, її природні ресурси та багату культуру не раз викликали щире здивування у юних читачів.

Поринувши віртуально до Китаю, діти «побували» на традиційному святі ліхтарів, дізналися про символіку «небесних» ліхтариків, «скуштували» улюблені китайцями страви, довідалися, що у цій країні вирощують та п’ють не лише відомі в усьому світі чорний та зелений сорти чаю, але і жовтий, і навіть білий!

І навіть китайські народні казки надзвичайно екзотичні! Після їх читання діти стали учасниками цікавої розважальної програми «Книга мудрості», під час якої з розрізнених слів складали китайські афоризми та пояснювали їх зміст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.