Відеобесіда «В об’єктиві українського кіно»

Кіномистецтво – це цілий світ, світ чарівний і принадний, світ реальності і мрій. Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначається День українського кіно – професійне свято вітчизняних кінематографістів, а також всіх шанувальників цього дивовижного мистецтва.

Україна завжди була кінематографічною державою. Адже перше українське кіно зняли у далекому 1896 році. Містом-родоначальником української кінематографії став Харків. Першим оператором кіно в Україні був фотограф Альфред Федецький, а першою українською кіноактрисою стала Віра Холодна.

12 вересня для членів громадської організації інвалідів  «Віра» бібліотекарі центральної міської бібліотеки разом із студентами КВНЗ «Олександрійський коледж культури і мистецтв» провели відео-бесіду «В об’єктиві українського кіно». 

На початку зустрічі бібліотекар Наталія Самойленко привітала зі святом голову товариства інвалідів  Зою Іванівну Беззубову, яка пропрацювала в сфері кіно нашого міста майже два десятка років, з 1987 по 2003 рік. Організовувала покази фільмів, відкривала кіноклуби, проводила просвітницькі лекції.

Присутні з цікавістю прослухали інформацію про історію українського кіно, новинки вітчизняного кінематографу та переглянули короткометражний фільм «Доторкнись і побач», який номінований на «Кращий фільм 2018 року». Ідея фільму − показати проблему щоденного вибору, потребу правильної розстановки життєвих пріоритетів. 

Учасники зустрічі вкотре переконалися, що гарні, змістовні фільми вміють знімати не тільки за кордоном. Наше кіно теж досить цікаве, якісне і, звичайно ж, близьке нам по духу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.