Відео-подорож Партизанський шлях від Путивля до Карпат

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.

До цього славетного дня, 19 вересня для учнів 9-го А класу ЗНЗ №10 було проведено відео-подорож «Партизанський шлях від Путивля до Карпат». В часи Другої світової війни на території України в складі Руху Опору діяли військові загони і об’єднання партизан, яким чином створювалися партизанські з’єднання, проти кого вони боролися, як діяла їхня розвідка, що вони робили для того, щоб побороти ворога та як їм це вдалося діти дізналися з відео «Рух спротиву в Україні в 1941-1945 рр. I Пишемо історію». Відео «Карпатський рейд Ковпака – правда і міфи – Пишемо історію» продемонструвало учням рейд партизанського з’єднання під командуванням Сидора Ковпака, який зіграв велику роль у розгортанні партизанського руху проти німецько-фашистських окупантів, але своєї головної мети так і не досяг.

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, тих речей, які зберігають колишні партизани, і не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці перемоги над фашизмом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.