Відео-подорож «Італія – один із островів Європи»

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. В Україні це свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.

Щоб розкрити найцікавіші історичні, культурні, пам’ятні та найвизначніші місця країн Європи, познайомити з її видатними пам’ятками архітектури, мистецтва, культури та природи 24 травня для учнів НВО «Олександрійської гімназії ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школи мистецтв» бібліотекар філії №5 Н.В. Воробйова підготувала відео – подорож «Італія – один із островів Європи».

На завершення мандрівки присутні прийняли активну участь у вікторині «Відкриваємо Європу!”, з’ясувавши, що офіційним гаслом Європейського Союзу – «In varietate concordia», адже європейці єдині у спільній праці на користь миру й добробуту, і що багато різноманітних культур, традицій і мов Європи є позитивним чинником для цього континенту.

Тож, познайомившись ближче з Європою, її країнами та народами, життєвими постулатами, молодь олександрійщини дізналась, як наша Україна крокує в Європу і що Європа може порадити Україні! Адже, Україна – це Європа !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.