Від хати до хати біленьким сніжком ішов Миколай із повним мішком

Наступила чудова пора року – зима, яку люблять і дорослі, і діти.

І хоча вона нас не радує зимовою погодою, і ми з вами ще не маємо можливості спостерігати за легкими пухнастими сніжинками, за снігом, який сріблиться та виблискує в променях зимового сонця, відчувати легенький подих морозу, всі ми потрапляємо у чарівний світ зимових свят, схожих на казку.

Свято Миколая – одне з найулюбленіших дітьми свят. В цей день, за легендою, святий Миколай спускається з небес на землю, щоб нагородити дітей подарунками за їх добрі справи, адже він є символом Добра і Милосердя.

Вже стало доброю традицією 19 грудня, у День Святого Миколая, працівниками бібліотеки-філії №10 проводити бібліотечні розваги для вихованців ДНЗ №28. Цей рік не став винятком.

Бібліотекарі, ой вибачте, ангели запропонували дітлахам веселі конкурси, ігри, танці.

І, звісно ж, обов`язково на свято завітав Святий Миколай, для якого дітлахи підготували чарівну пісню, чудові вірші та запросили його до хороводу.

А ще на всіх чекала зустріч з шкідниками свята – Крутем та Хвицем, які намагалися зіпсувати все свято, а потім, коли це не вдалося, запропонували всім позмагатися з ними у спритності, та відгадати підготовлені ними загадки. Окрім цього, вони викрали в Святого Миколая подарунки для дітлахів, та потім вирішили виправитися і повернулися назад на свято з подарунками.

Хай кожне зимове свято приносить дітям радість, задоволення, пізнання нового.

Бажаємо усім веселих свят,щастя,миру і здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.