Весела дитяча книга Девіда Вольямса «Бабця-бандитка»

Кожна його наступна книга стає бестселером та очолює найтоповіші рейтинги Європи та світу! Хто він? Девід Вольямс – автор дитячих книг, який у 2008 році взяв літературний світ штурмом і продовжує завойовувати дитячі серця!

До вашої уваги: «Бабця-бандитка» – весела та зворушлива розповідь про старість, конфлікт поколінь та про карколомні пригоди від автора бестселерів #1 у Європі Девіда Вольямса.

Їхати до бабусі щоп’ятниці – мука для одинадцятирічного Бена. Адже хлопчикові старенька здається страшенно нудною. Та одного дня, коли бабуся почує Бенову телефонну розмову, все зміниться…

Знайомтеся, це Бенова бабуся. Вона наче зійшла зі сторінок підручника: товсті окуляри, сиве волосся, латки на рукавах. Та виявляється, що вона не найнудніша бабуся в світі, яка любить грати у Скрабл та їсти суп з капусти. Бен навіть не здогадується, що його бабуся …- міжнародна злодійка, викрадачка коштовностей! Все своє життя вона планувала викрадення найкоштовніших каменів, і зараз їй вкрай потрібна допомога онука Бена.

Зацікавилися? Тоді мерщій до бібліотеки-філії №10!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.