2

Вечір поетичних почуттів «Любов жила, живе і буде жити»

Любов – найвище в світі почуття! Вона не має меж – безкрая! З любові починається життя, Вона усе найкраще починає!

Що можна додати ще до цих слів? Може лише те, що любов робить людину кращою, чутливою, добрішою, поступливішою? Просто людянішою…

Саме темі любові та щастя було присвячене засідання літературного ліцею «Поезія рідного краю», яке відбулося 20 лютого в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Вечір поетичних почуттів «Любов жила, живе і буде жити» розпочала бібліотекарка читальної зали з огляду книг про кохання, які зачепили серце кожного.

Керівник ліцею Барабанова Світлана Олегівна, у дружньому колі продовжила спілкування з жіночками про високе почуття любові, разом декламували вірші та читали уривки творів письменників рідного краю: Тетяни Березняк, Наталії Фесенко, Олега Попова, Ніни Бредихіної, Наталії Бідненко, В’ячеслава Колеснікова та інших.

Завершуючи зустріч, присутні погодились з головним меседжем сьогодення, що нам усім так потрібна любов один до одного, бо коли серце заповнене добротою, то це красиве і світле серце. Воно надихає людину творити добро і йти по білому світу красиво і впевнено, не оглядаючись, не крадучись, а прямо, бо це надає їй силу.

І якщо ви вмієте щиро і віддано любити – ви світла і добра людина! В добрий вам час!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.