Вебінар «Добрі книги для родинного затишку»

Бібліотечні фахівці Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи долучилися до вебінару у форматі онлайн «Добрі книги для родинного затишку» від колег обласної універсальної наукової бiблiотеки iм. Д.I. Чижевського.

Для багатьох із нас під час війни улюблені книги стали справжніми друзями, порятунком, надією або щасливим спогадом з минулого, мирного життя. Дійсно, добрі книги допоможуть прожити ці складні часи.

Зрозуміло, що для багатьох читання зараз в принципі неможливе: складно читати, коли воюєш, сидиш без світла й їжі в підвалі або їдеш навстоячки в потязі багато годин поспіль.

Але якщо ми в обставинах, які дозволяють читати, і якщо маємо книжки на вибір – це чудовий порятунок для душі, і це прекрасний спосіб відволіктися від безперервного гортання стрічки новин та перебування один на один із своїми тяжкими думками.

Тож під час вебінару бібліотекарі обговорили книги для родинного затишку, які однаково можуть читати й діти, і дорослі, і кожен знайде для себе розраду і заспокоєння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.