В центрі Всесвіту – Дитина!

Всесвітній день дитини. Цей день щороку відзначають 20 листопада, адже саме цього дня у 1959-му Генеральна Асамблея ООН ухвалила Декларацію прав дитини, а згодом – Конвенцію про права дитини.

Тому, напередодні свята, 19 листопада, працівники Центральної міської бібліотеки для дітей запросили своїх маленьких друзів – дітей з особливими потребами ГО «Віра» до чарівної кімнати казок, щоб відзначити цю подію та здійснити подорож по статтях Конвенції ООН про права дитини.

Цікавим дійством стало свято невгамовних дітлахів «В центрі Всесвіту – Дитина!». Добра Фея, зайчик Петрик, харизматичний Карлсон, лікар Айболить, Курочка ряба. Чарівні герої зійшли зі сторінок казок для того, щоб розповісти дітям про їх права та обов’язки.

Святковий захід зумів захопити у вирі конкурсів, ігор, танців та хорошого настрою всіх учасників дійства. Насичена програма, дружня атмосфера, незабутні враження, приємні емоції, веселе проведення часу. Одним словом – свято вдалося!

А ще, оскільки учасники заходу переважно були діти з особливими потребами, то не можна було не згадати про 3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами.

Дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє.

Захід було проведено в рамках реалізації проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики» за підтримки Британської Ради в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.