В світ інформації через бібліотеку!

«В світ інформації через бібліотеку!» – саме під такою назвою протягом дня, 27 вересня, пройшов книжковий марафон, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в Центральній міській бібліотеці.

Гарний осінній настрій панував в бібліотеці в ході посвяти в читачі «Ми – зірки читання» та на майстер-класі з виготовлення креативної книжкової закладки разом зі студентами Олександрійського коледжу культури та мистецтв.

На початку заходу завідувач відділу обслуговування познайомила молодь з історією створення Центральної міської бібліотеки, її відділами, фондом, послугами та правилами користування бібліотекою.

Провідний бібліотекар сектору абонемент розповіла студентам про новинки літератури та запропонувала вибрати книги на свій смак.

З великою жагою хлопці та дівчата створювали креативні книжкові закладинки на майстер-класі, який підготувала бібліотекар мистецької вітальні «АРТ-мікс».

Всеукраїнський день бібліотек – це свято не лише бібліотечних працівників, але й користувачів бібліотеки. Готуючись до свята, бібліотечні працівники визначили кращих користувачів бібліотеки в різних номінаціях. Їх фото розміщені на фотосушці «Кращий читач – 2018». Девізом фото виставки стали слова “Читай: як я, зі мною, краще мене”. Серед кращих читачів – люди як поважного віку (Харитонова Л.В., Атасов І.Д., Рибка М.М., Бойко Л.К.), так і читаюча молодь (Піддубна І.В. Деркач А.В., Берест Д.А., Баняс Т.А.), читаючі сім’ї Маруфі, Бондаренко, Лещенко та інші. Для кожного із них визначені номінації – активний, креативний, зразковий, молодий, талановитий користувач; друг бібліотеки, бібліотечний активіст, читаю від народження, любитель новинок та інші.

В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням. Вже не перший рік бібліотека проводить акцію «Дарування книг за велінням душі». Здавалось би важко в наш час достукатись до людських сердець, та дуже приємно, що у нас в місті багато небайдужих людей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу.

Сила книги безмежна. Вона відкриває нам небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя. Книга – мудрий друг, який, не вміючи говорити, розказує про незвичні пригоди і подорожі, про навколишній світ, про різні чудеса. «Книга, яка нас об’єднує» – виставка-інсталяція, яка дійсно зацікавить користувачів різного віку: від юнацького до «мудрого».

Бібліотекарями читальної зали з учнями ліцею інформаційних технологій було проведено захоплюючу ігрову програму «Подорож по бібліотеці», в ході якої учасники побували в «кулуарах» бібліотечного простору, відчувши себе справжніми друзями книги. Подорож супроводжувалася квестом «Ваші непрочитані книги». На завершення кожен учасник став зіркою асфальтового вернісажу «Я малюю книгу», віддавши свою прихильність до книг та читання.

«Читаючи, ми ростемо, доростаючи поступово до всього кращого, що можна виразити за допомогою алфавіту» – ці слова Л. Улицької стали своєрідним девізом книжкового дрес-коду «Книги потрібно читати», який пройшов у рамках клубу «Чарівність».

На засіданні учасниці ділились своїми думками про роль книги та бібліотеки в їхньому житті. Дрес-код пройшов дуже цікаво, повчально і креативно та ще раз довів, що сила книги безмежна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.