В пошуках унікальності

Хтось творить красу словом, хтось – звуком, а хтось – кольорами.

Радість, яку дають нам картини – це радість участі разом з художником в тому процесі пізнання світу, який ми називаємо мистецтвом. Адже саме у роботах художника розкривається його душа.

10 грудня в Центральній міській бібліотеці відбулась презентація другої персональної виставки молодої, талановитої, цілеспрямованої землячки художниці Тетяни Тарасенко. Про її роботи можна сказати – світлі, чисті, емоційні і неповторні.

Ще з дитинства Тетяна мала любов до творчості. Професійно почала малювати в кінці 2017 року, просто для себе.

«Але як тільки до рук потрапив пензлик, то зупинити цей процес було вже неможливо», – говорить Тетяна.

Самостійно вивчила основні ази малювання, опанувала різні техніки. Спочатку малювала гуашшю на папері, потім спробувала акрилові фарби і була вражена їх яскравістю, палітрою кольорів. Майже одразу Тетяна почала створювати великі картини, здатні стати окрасою сучасного інтер’єру. Перша картина художниці – зимовий пейзаж.

За два роки творчого життя створила близько 60-ти картин, володіє технікою розпису різних матеріалів (одягу, стін, скла). Картини Тетяни прикрашають оселі не тільки олександрійців, розписаний нею одяг мають і за кордоном, зокрема в Білорусі та Польщі.

Понад рік тому відбулася перша персональна виставка Тетяни «Закохана в життя» в нашій бібліотеці.

На початку цього року прийняла керівництво від Анни Орловської над кіноклубом документального кіно «Docudays UA», що працює при галереї «Vashart».

Була волонтером в проекті «Зірковий шлях починається з Vashart».

Пройшла навчання в «Школі культурного менеджменту» у Вінниці. І наразі має великі плани на майбутнє.

Завдяки роботі з дітьми у творчому гурту галереї «Vashart» почала вивчати та пробувати різні техніки у створенні картин: мозаїка, крапкова графіка, вітражі, картини з яєчної шкаралупи.

Наразі саме ці напрямки більше за всіх чіпляють художницю. І саме в цьому стилі вона націлена знайти свою унікальність.

Презентація пройшла в дружній та емоційній атмосфері. Для поціновувачів свого мистецтва Тетяна підготувала розіграш лотереї, в ході якої присутні отримали на згадку гарні магнітики з символом 2020 року.

На завершення Тетяна Тарасенко запропонувала всім долучитися до створення картини, аби «запалити галактику» і побажала кожному віднайти свою унікальність адже «Мистецтво – це подорож в незвідані краї, яка відкрита для тих, хто готовий ризикнути вирушити в дорогу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.