«В гостях у Правознайки» – інформаційне сафарі

Хоч за вікном радує сонечком літо, але забувати про права та обов’язки не варто. Тому в гості до Правознайки, щоб весело та з користю провести свій час, завітали юні користувачі дитячого Інтернет-центру центральної міської бібліотеки для дітей.

Під час інформаційного сафарі діти перевіряли свої знання законів, прав та обов’язків.

Вони здійснили подорож по дивовижній країні «Правознайка», де дізналися про те, що таке «право», які права мають люди по відношенню один до одного. Школярі отримали нові знання з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. Особливо детально діти разом з Правознайкою розглянули право на гідне ставлення до себе.

В ході заходу маленькі читайлики стали учасниками різноманітних правових ситуацій. Демонструючи кмітливість і ерудицію, учасники активно змагалися в іграх, конкурсах, вікторинах «Відгадай казку», «Дозволяється-забороняється», «Казкові правопорушники», «Що буде, якщо..?».

У формі гри та за допомогою казкових героїв, які скоїли «злочин», присутні розширили знання про права та обов’язки дітей. Діти активно обговорювали поведінку літературних героїв та погодилися, що права не можуть існувати без обов’язків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.