1

В долонях Всесвіту Земля

Земля – це чудова планета, на якій ми живемо.

Вона гарна будь-якої пори року. І в зелених шатах літа, і в білому зимовому вбранні вона така ж прекрасна, як і в ніжному весняному та золотавому осінньому уборах.

Різноманітна її природа. Усе навколо наповнене життям, голосами птахів, шелестом листя, дзюркотінням струмків.

І тому, 17 квітня до Всесвітнього дня Землі, центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна провела для вихованців групи продовженого дня 1-3 класів Олександрійського навчально-виховного комплексу пізнавальний книжковий екотелетайп «В долонях Всесвіту – Земля».

«Ми живемо на найдивовижнішій планеті – планеті світлих сонячних ранків, яскравих лагідних днів і тихих зоряних ночей, що пахнуть м’ятою та матіолою. На планеті, що дарує найщиріші почуття і щастя тим, хто шанує, любить та оберігає її!», – саме з таких слів почала захід бібліотекар Тетяна Штефан, перейшовши до головної проблеми світу – екологічної.

Вона ознайомила дітей з поняттям «екологія», нагадала про правила поведінки під час відпочинку на природі, прогулянки чи походу. Також школярі брали активну участь в обговоренні екологічних проблем та питань збереження природних ресурсів.

Приємно було відчувати небайдужість дітей і прагнення стати справжніми захисниками природи. Слова маленьких екологів лунали на сьогоднішньому заході: «В цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля…».

Для кращого засвоєння поданого матеріалу дітям було запропонована література з книжкової викладки та продемонстровано відеофільм «Наш дім планета Земля». Завершальним етапом екотелетайпу була вікторина «Моя планета Земля», ігри «Буду я природі другом», «А у нас в саду», змаганнях «Хто спритніший» та «Птахи лісу».

Даний формат заходу допоміг учням зрозуміти екологічні проблеми сьогодення, роль кожної людини в справі охорони природи та збагатити знання про багатогранний світ природи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.