3

Увага! Коти в бібліотеці!

Мало знайдеться в світі людей, байдужих до цих милих, грайливих, ласкавих і дуже розумних домашніх тварин. Йдеться, звичайно ж, про котиків.

Любов до них виявилася настільки сильною, що для пухнастих улюбленців навіть окреме свято вигадали — Всесвітній день котів. А відзначаємо ми його щороку 1 березня, в перший день весни.

— Всесвітній день котів. А відзначаємо ми його щороку 1 березня, в перший день весни. Нещодавно французькі дослідники підрахували, що на Землі живе близько півмільярда домашніх кицьок, більшість з яких знаходиться в США.

Впродовж дня в центральній міській бібліотеці відбувалися нон-стоп заходи до Всесвітнього дня котів: – знайомство з книжковою виставкою «Коти для примноження доброти», – перегляд відеофільмів за участю котів; – для всіх прихильників чотирилапих хвостато-вусатих друзів бібліотекарі провели акцію «Намалюй свого улюбленця на кульці».

Якби м’явкаючо-муркотливе братство довідалося про те, що сьогодні відбувається у центральній олександрійській бібліотеці, певно, або ж збіглося б до нас, або вдоволено потягнулося б і сказало б: “Мур!”, висловлюючи своє задоволення…

Задоволеними залишилися й усі наші відвідувачі, бо перший день весни під егідою чотирилапих пухнастиків пройшов у нас на славу!

Тож побажаємо всім котикам мати власний дім, турботливих господарів та смачну, натуральну їжу! Ну а ми з вами маємо постаратися зробити для цього все необхідне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.