Уроки сім’ї. Сім’я, як ресурс для підлітка…

Батьки були й залишаються важливим фактором впливу на своїх дітей-підлітків.

Черговий тренінг для батьків в рамках благодійного проєкту «Посиденьки з психологом» від ГО «Лікарняні клоуни» проводився на базі центральної міської бібліотеки для дітей.

Цього разу вивчали важливу тему: «Уроки сім’ї. Сім’я, як ресурс для підлітка. Досвід і особистий приклад батьків, як стартовий капітал для самостійного життя підлітків і юнацтва» та дискутували, обговорюючи різноманітні питання щодо відносин у родинах, де виховують підлітків. Шукали сильні сторони і фокусували увагу на зонах розвитку.

Психотерапевтка Марина Молчан зазначила, що велику роль в навчанні грає обмін особистим досвідом самих учасників групи. Такі групи – це можливість дорослим зустрітися, маючи спільні інтереси, і обговорити відносини з дітьми та питання розвитку особистості.

Під час невимушеної бесіди, роботи з метафоричними картками вдалося розв’язати чимало проблем та знайти відповіді на актуальні питання у вихованні підлітків.

В рамках проєкту є також можливість безкоштовно отримати особисту консультацію від одного до трьох разів і батькам, і підліткам. Тож заходи такого формату будуть продовжуватися. До наступних зустрічей у центральній міській бібліотеці для дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.