1

Урок-відвага «Українські боронителі»

Війна… Скільки асоціацій пробуджує в нас це слово?

Біль, героїзм, патріотизм, ненависть… 28 жовтня виповнилося 77 років з дня визволення України від фашистських загарбників. У цей славний день ми разом з вихованцями Ліцею інформаційних технологій повернулися в події періоду фашистської окупації 1944 року. Згадкою для юного покоління про доблесні подвиги, приклади героїзму та самопожертви їхніх прабабусь та прадідусів, заради майбутніх поколінь став урок-відвага «Українські боронителі».

Уже на власному досвіді ми знаємо, що війна – це біль та страждання. Ще й досі на Сході країни йдуть військові дії, точаться криваві бої. Разом з воїном АТО, який був запрошений на урок-відвагу – Панагбєєвим Олександром Сергійовичем, молодь порівнювала події сьогодення та події воєнного періоду 1941–1945 років. Олександр Сергійович розповів про свій бойовий шлях на Сході України у складі 42-го окремого мотопіхотного батальйону, про своїх побратимів і подальшу військову службу, що було цікаво присутнім на заході. А від медалей героя хлопці не могли відвести погляд. Святкову атмосферу доповнили патріотичні пісні учениць ліцею.

Ми складаємо шану всім воїнам, які боролися та продовжують боротися з окупантами за незламну стійкість і героїчний опір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.