1

Урочисте відкриття великодньої виставки «Великий день – Великдень»

Ось і прийшла Весна до нас, а з нею й велике свято, що символізує пробудження та воскресіння природи, життя і надії – свято Великдень. Це одне з найбільших свят християн. 3 квітня в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна відбулося урочисте відкриття великодньої виставки «Великий день – Великдень».

В експозиції представлені близько 150 творчих робіт талановитих майстрів у різних жанрах і напрямках з писанкарства – Ірини Михалевич, Анни Сидоренко, Олени Тонофрей, Ольги Ходоковської, студентів та випускників Олександрійського коледжу культури і мистецтв, Олександрійської дитячої художньої школи.

Під час презентації присутні дізнались про історію святкування Великодня, як можна гарно оздобити великодні кошики і що в них покласти на освячення. Зокрема, на оглядини олександрійцям запропоновані вишиті рушники, ікони та картини релігійної тематики Любові Антоненко. Варті перегляду такі твори декоративного мистецтва, як різьба по дереву, відомого майстра з різьблення Дмитра Кудрі.

На відкриття виставки прийшло багато олександрійців, учні олександрійського коледжу культури і мистецтв та ліцею інформаційних технологій. Вони з захопленням переглядали роботи та фотографувалися на згадку. Гарного настрою всім присутнім додали пісні-веснянки від учасників фольклорно-вокального гурту «Ладо» олександрійського коледжу культури і мистецтв (керівник Леся Погоріла).

Поринути в атмосферу Великодня гості та мешканці міста зможуть до 5 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.