У ріднім слові цілий світ

Чарівно і загадково рідне слово звучить з вуст дитини…коли невимушено і просто, крізь щирий сміх, розповідають вони про свої почуття, враження і бажання…

Напередодні Дня рідної мови, до центральної міської бібліотеки для дітей поспішали учнів 2-Г класу НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» для яких бібліотекарі влаштували мовні розваги «У ріднім слові цілий світ».

З якої літери в українській мові починається найбільша кількість слів, а яку літеру використовують найрідше дізналися дітлахи.

Справжні знавці українського слова відповідали на різноманітні питання, відгадували загадки, складали правильно прислів’я і приказки, доповнювали їх своїми, демонстрували свою майстерність читання віршів…

Зацікавили дітей і ігри-змагання «Синоніми», де потрібно було дібрати синоніми до слова лелека та «Хто найкращий скоромовник?». А ще малечі дуже сподобалося розгадувати ребуси та кросворди.

Українська мова – це барвиста, запашна, нев’януча квітка, яка вічно квітне, долаючи час, кидаючи барвисту стрічку з давнини у майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.