У країні толерантності

На розвиток особистості дитини, її духовності й душевності негативно впливають прояви недоброзичливості, недружелюбності, озлобленості й агресивності, настрої взаємної нетерпимості, культурного егоїзму.

На противагу зазначеним негативним проявам потрібно виховувати толерантність – здатність без агресії сприймати думки, поведінку, спосіб життя іншої людини, що відрізняються від власних.

Тож, напередодні Міжнародного дня толерантності, 14 листопада до Дитячого Інтернет-центру, центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна, завітали учні групи продовженого дня ОНВК № 17 на інфоквест «У країні толерантності».

Квест– це пригода, тому діти мандруючи бібліотекою відвідали ряд «зупинок», де ведучі проводили з учнями творчі завдання.

За допомогою інфоквесту школярі мали змогу переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості та любові. Ігри «Ми так схожі», «Лабіринт», «Острів пригод» виявилися дуже повчальними й викликали учнів на відверту розмову, вони ділилися власним досвідом толерантних вчинків та на практиці застосовували набуті знання.

Маємо надію, що розмови про толерантність не залишаться поза увагою учнів.

Інфоквест пройшов творчо, весело та толерантно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.