ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ продовжується…

З самого ранку до центральної міської бібліотеки для дітей на книжкові іменини поспішають малюки.

Школярики НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа» стали учасниками задзеркальних посиденьок «Чаювання з Алісою» за книгою Льюїса Керрола «Аліса в Задзеркаллі».

Головна героїня казки Аліса зійшла зі сторінок книги до маленьких гостей та запросила до мандрівки країною Чудес. Звісно, на чаювання прийшли і Кролик, і Червона королева, і Хитун-Бовтун та інші.

Родзинкою зустрічі були ігри, розваги, змагання та запальні танці.

Магнетичний світ Аліси вже 150 років зачаровує усіх із дитинства. Ось і гості нашого заходу захопилися пригодами Аліси.

А ще дітлахи люблять читати і слухати казки. Тож сьогодні першокласники НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа» були запрошені на літературно-казкові забави «Хто казку знає, той відгадає». Книжкова Фея разом зі своєю помічницею підготувала цікаві та непрості завдання, щоб дізнатися, як добре діти знаються на казках. А веселун Карлсон розважав малечу жартами та завзятими іграми. Наприкінці заходу маленькі читайлики взяли активну участь в інтерактивній грі «В гостях у казці».

Свято книги завітало і до школярів НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа». Бібліотекарі організували для семикласників євроквартал «Європа на твоїй долоні».

Сьогодні так часто чуємо слово “Європа”. А що ж таке Європа?..

Юні мандрівники здійснили подорож по Європі та познайомилися з культурою та звичаями європейських країн.

Діти мали змогу поміркувати: що саме кожен з них може зробити для того, щоб піднести Україну до рівня найрозвиненіших країн Європи. А ще – показали свої знання та ерудицію, взявши участь в іграх та вікторинах: «Країни Європи», «Європейські традиції», «Грошові одиниці», «Відкриваємо Європу разом».

Під час заходу бібліотекарі використовували матеріали інформаційного куточка «ЄС на книжковій полиці» в рамках проєкту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».

Хлопці та дівчата довели, що ми, українці, є сучасними європейцями і маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.