1

Ти не товар

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

За оцінками експертів щорічно 1-2 млн людей стають «живим товаром». Торгівля була і залишається актуальною проблемою для нашої держави. Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, що їх переживає світ, створюють загрозу стати черговою жертвою в налагодженій системі сучасного рабства.

З метою привернення уваги громадськості до цієї теми, в Центральній міській бібліотеці розгорнуто виставку-пораду «Ти не товар», присвячену Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми.

На виставці представлені книги, які розкривають, пояснюють конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина, норми українського та європейського законодавства із протидії торгівлі людьми, соціологічні дослідження з даного питання тощо. Також розміщено матеріал з інформацією, куди можна звертатися жертвам торгівлі людьми, адреси і номери телефонів консультаційних пунктів, які надають допомогу жертвам сучасного рабства.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Центральної міської бібліотеки, адже обізнаність в питанні захисту від торгівлі людьми допоможе вберегти себе і не стати жертвою сучасного рабства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.