Ти будеш жити, Україно, країна щастя і добра!

Немає на світі кращого неба, ніж небо України, немає кращої землі, ніж наша Україна. Говорити про нашу країну можна нескінченно.

21 серпня 2018 року, напередодні Дня Незалежності України, бібліотекарі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна підготували незвичайний захід – мозаїку державних клейнод «Ти будеш жити, Україно, країна щастя і добра!».

Ведуча свята, чарівна українка, зустрічала гостей в просторій та світлій актовій залі, прикрашеній символами нашої країни – гербом, прапором, калиною та хлібом на вишитому рушникові. Ведуча розповіла історію виникнення свята – Дня Незалежності України, її найголовніших символів.

Різнокольоровою мозаїкою чергувалася під час свята інформація про державні символи і народні обереги, віковічні легенди і казки. Літературні герої Барвінок і Калина познайомили присутніх з українськими традиціями, які споконвіку шанують і бережуть – це батьківська хата, материнська пісня, святий хліб, вишитий рушник, червона калина, зажурена верба, хрещатий барвінок, дивовижна писанка, вірний своєму краю лелека. Про народні символи складено багато пісень і легенд, вони використовуються в обрядах, звичаях. Їх вишивають на сорочках та рушниках.

Запрошені на захід діти з інвалідністю Громадської організації «Матерів дітей-інвалідів та інвалідів Олександрії «Серце матері», Олексіївської недільної школи, що при храмі преподобного Варсонофія Херсонського, та користувачі бібліотеки взяли активну участь у конкурсах, естафетах, вікторинах та іграх, змогли проявити і показати свої знання про рідну країну, про її славну історію та про видатних діячів, що прославили свою державу. Дітям сподобалася і подорож в казкову Країну права, де панує мир, щастя і батьківська любов.

Окремо варто відзначити активну участь членів літературно-ігрової студії «Дивограй» Анідалової Єлізавети, Зеленько Лідії, Бесараб Еліни, Таламан Анастасії та Чайки Діани. Діти натхненно читали вірші, співали пісні про Україну та взяли участь у конкурсній програмі «Ми всі – одна сім’я, бо Україна – це ти і я!».

Гарним подарунком для дітей та їх батьків стала пісня «Синьо-жовта земля» у виконанні Вікторії Бондаренко із зразкового аматорського вокального ансамблю «Нові імена».

Усі присутні у святковій бібліотечній залі не тільки гарно провели час, але й навчилися згуртовано працювати в команді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.