Творіть добро щодня, адже його важко роздати, бо воно весь час повертається

День спонтанного прояву доброти – це міжнародне свято, яке прийнято святкувати усіма народами, в один день, а саме 17 лютого кожного року.

Працівники бібліотеки-філії №10 третій рік поспіль долучаються до святкування даного свята. В рамках святкування відбулися такі заходи: вулична промо-акція «Творіть добро щодня», де працівники спільно зі своїми помічниками частували перехожих на вулиці смачним чаєм та цукерками, закликали людей посміхатися, робити добро один одному, адже доброта – це якість, прояв якої ніколи не буває зайвим. Також, посланці доброти виготовили скриньку «Добрий прогноз», таким чином перехожі могли дізнатись, що ж гарного їх чекає у найближчому майбутньому.

У День спонтанної доброти ми показали свою підтримку, добрим словом і приємним вчинком, мешканцям Олександрійського геріатричного пансіонату, куди напередодні завітали разом з фольклорним колективом «Українські вечорниці» (ПК «Світлопільський») з концертною програмою та солодощами.

Всьому живому на Землі дуже важко жити без звичайної людської доброти й підтримки, саме тому була влаштована акція «Нагодуй горобчика» – годували птахів, сипали крупу у годівнички та шпаківні.

Залишатися добрим – це не слабкість, це велика сила, яка допомагає вижити, залишитися людиною і зберегти в собі найкращі й потрібні якості характеру. Тільки вчинками і добрими справами можна довести, що ти добра, чуйна людина.

Сподіваємось, що всі наші заходи подарували людям краплинку тепла і часточку доброти, яку вони передадуть далі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.