2

Творчий звіт бібліотеки-філії №5 та бібліотеки-філії №3 по обслуговуванню дітей

Сезон традиційних творчих звітів бібліотек Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи перед громадою міста розпочато. Першими стартували бібліотека-філія №5 та бібліотека-філія №3 по обслуговуванню дітей, які знаходяться в одному приміщенні та надають свої послуги жителям Покровського мікрорайону.


Ф
орматом проведення творчого звіту було обрано розважально-фольклорне свято «Масляна іде – млинці та мед несе», адже саме в ці дні українці святкують одне з найулюбленіших свят – Масляну, яка у народній свідомості сприймалась як найкращий у році час – радісний, ситий, щасливий.

Бібліотекарі, одягнувшись у національні костюми, підготувавши для своїх користувачів гарну відео-презентацію та святкові смаколики, щиро, емоційно, яскраво розповіли про те, як працюють ці дві бібліотеки, що цікавого за рік в них сталося, що вони планують, чим порадують читачів і жителів мікрорайону в найближчому майбутньому.З перших хвилин запанувала атмосфера доброзичливості, довіри, щирості, взаємоповаги. Здавалося, що це не просто спілкування бібліотекарів та користувачів, а розмова у колі сім’ї, де кожен всією душею любить іншого.

Сяючі очі та добрі слова, квіти, вірші від вдячних читачів – учнів шкіл, студентів та бібліотекаря професійного ліцею, мам, бабусь, дідусів, місцевої поетеси Л. Маруфі – ось те, заради чого варто працювати на всю силу, ніколи не опускаючи руки перед проблемами сьогодення.

Вразила розповідь бабусі про її онучку Мілу – дівчинку з особливими потребами, яка довгий час не розмовляла та відчувала себе самотньою. І саме бібліотека, книги, мудрі поради та душевність бібліотечних фахівців зробили диво. Бачили б ви зараз цю дівчинку – активну, веселу, балакучу!

Далі творчий звіт філії №5 та №3 по обслуговуванню дітей перетворився на веселе народознавче свято з масляними конкурсами, вікторинами, загадками, гуморесками, іграми і навіть ворожінням на млинцях, якими усі поласували досхочу. І яких тільки начинок там не було: полунична, малинова, медова, сирна, абрикосова! Це були справжні бібліотечно-народознавчі гуляння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.