Туберкульоз – це небезпечно!

Щорічно 24 березня в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом.

Саме цього дня в 1882-му році в Берліні доктор Роберт Кох оголосив про відкриття цієї страшної хвороби, яка до цього часу загрожує кожному з нас.

«Туберкульоз – це небезпечно!» − під таким гаслом бібліотекарі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна, 22 березня, організували та провели годину-застереження.

Бібліотекарі підготували дев’ятикласникам ОНВК №17 пізнавальну інформацію про соціальну хворобу на ім’я туберкульоз, а більш фахово, із професійними деталями та поясненнями незрозумілого, дітям розповіла дільничний лікар фтизіатр Комунального закладу «Олександрійський протитуберкульозний диспансер» – Краніна Ірина Миколаївна. Працівники дитячого Інтернет-центру розширили розповідь показом документального фільму «Туберкульоз – знай, стережись, не бійся» та вікториною «Міф або факт».

На завершення заходу бібліотекарі разом з фахівцем підсумували, що туберкульоз хоч і є інфекційним захворюванням, але він виліковний. Головне – вчасно звернутися до лікаря, хоча б один раз на два роки проходити профілактичне флюорографічне обстеження і дотримуватися елементарних правил гігієни.

Наше здоров’я – в наших руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.