1

ЦИФРОВІ ГРОШІ: ЯК КОРИСТУВАТИСЯ?

Цифрові гроші – це валюта, яка існує суто в цифровій формі.

Це не матеріальний актив, як готівка чи інші товари, такі як золото чи нафта. Вони обмінюються за допомогою таких технологій, як смартфони, кредитні картки та обмін криптовалютами в Інтернеті. У деяких випадках його можна перевести у фізичну готівку, наприклад, знявши готівку в банкоматі.

Значна частина українського суспільства не користується фінансовими послугами. Освітній серіал «Цифрові гроші» допоможе громадянам, особливо людям поважного віку, навчитися користуватися цифровим банком, електронними засобами розрахунків.

Освітній серіал можна подивитися на національному порталі з розвитку цифрової грамотності «Освіта. Дія» за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-money.

17 травня, користувачка Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, в рамках курсу «Дія. Цифрова освіта», ознайомилася з курсом «Цифрові гроші» та дізналася, як використовувати смартфон замість гаманця, як сплачувати комунальні послуги чи поповнити рахунок мобільного, не виходячи з будинку, які основні правила використання картки, що допоможуть уникнути неприємних ситуацій.

Заняття було надзвичайно корисним.

Чекаємо на вас за графіком роботи бібліотеки! Запис попередній за телефоном +38 099 126 50 26 або +38 099 302 94 56.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.