Тренінгове заняття «Разом подолаємо булінг!»

Погодьтеся, усім подобається, коли їх люблять, поводяться чемно, звертаються на ім’я.

А які відчуття виникають, коли вас або когось з вашого оточення називають на прізвисько, принижують?

Непростій і водночас актуальній проблемі насильства та жорстокості серед учнів було присвячено тренінгове заняття «Разом подолаємо булінг!» в бібліотеці для юнацтва. Дев’ятикласники з НВК «ЗНЗ № 9 – спеціалізована школа» роздумували, аналізували та вчилися конструктивно вирішувати конфліктні ситуації. Допомагала їм у цьому психологиня Олена Гаврилюк, яка детально зупинилася на видах та проявах булінгу, провела декілька вправ на визначення наслідків насильницької поведінки, а також дала рекомендації й поради щодо боротьби з булінгом у школі. Разом із фахівчинею учасники тренінгу стверджували або спростовували міфи, які існують навколо проблеми булінгу, й пропонували власні способи подолання та запобігання булінгу.

Крім того, під час заходу було проведено анкетування для перевірки того, чи є насилля з боку школярів у їхньому класі, як учні реагують на прояви цькування і чи вміють вони боротися з ними. Соціальний ролик «Байдужість вбиває» підвищив рівень поінформованості з питань запобігання жорстокого поводження та насильства.

На завершення заходу, присутні дізнались, до кого варто звертатись, коли стаєш очевидцем чи учасником цькування. Усі погодились, що впоратися із проблемою булінгу можна тільки завдяки системному підходу педагогів та підтримці батьків, представників місцевих органів влади, громадських організацій, а також із залученням та участю психологів. Тільки РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.