Тренінг за програмою «Активні громадяни»

З 26 по 28 лютого 2018 року на базі центральної міської бібліотеки ім.О.Пушкіна проходив тренінг за програмою «Активні громадяни», яка фінансується Британською Радою.

Мета програми:створити світ, у якому люди мають можливість мирно і ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого розвитку своїх громад; сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади.

Тренінг проводили тренери громадської організації «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» – Альона Глазкова та Світлана Овчаренко.

Учасниками тренінгу стали працівники закладів освіти, культури, члени громадських організацій, які мають бажання брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби та хотіли набути потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення. Це була чудова можливість навчитися писати власні проекти локальної соціальної дії.

Всі учасники тренінгу отримали сертифікати, які засвідчили їхню участь, а бажаючі зможуть розробили та подати свою ідею на фінансування до Британської Ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.