Тренінг «Перша домедична допомога»

Кожен з нас зараз повинен бути готовим надавати першу допомогу потерпілому, до того як приїдуть кваліфіковані спеціалісти, щоб врятувати життя!

Тому, вже не перший раз, до центральної міської бібліотеки для дітей приходять усі бажаючі навчитися найнеобхіднішим знанням, які допоможуть в різних екстремальних ситуаціях.

Представники Олександрійської міської організації товариства Червоного Хреста України розповіли з чого треба розпочинати першу домедичну допомогу, як визначити стан потерпілого та що з ним сталося і як перевести його в відновлюване положення.

Людмила Зіміна, разом зі своєю колегою Оленою Губль, показували як проводити реанімаційні заходи, як зупиняти кровотечі, робити різноманітні перев’язки, в залежності від конкретного випадку, розібрали, що робити при осколкових пораненнях, пораненнях шиї та як здійснювати транспортування потерпілого.

Кожний з присутніх на практиці спробував надати таку допомогу уявному потерпілому, щоб закріпити ці знання.

Якщо ви бажаєте навчитися навичкам першої домедичної допомоги, запрошуємо на наступний тренінг, який відбудеться 10.03 о 15:00 в центральній міській бібліотеці для дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.