Тренінг “Скажемо «Ні» насильству над жінками!”

Ми живемо в цивілізованому світі, і ніхто не має права ображати та кривдити жінок.

Сумна статистика свідчить, що більше ніж одна з трьох жінок у світі, стикається з фізичним або сексуальним насильством. На жаль, не всі жінки вчасно усвідомлюють, як стали жертвами домашнього насилля. Мало хто знає, куди та до кого можна звернутися за допомогою.

Тож, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насилля» працівники бібліотеки-філії №8 для юнацтва запросили учнів Ліцею інформаційних технологій взяти участь у тренінгу «Ми − проти насильства над жінками! А ти?». Під час тренінгу підлітки мали змогу розібратись, які існують види насильства, які фактори сприяють насильству та його наслідки. В ході обговорення утворилась справжня дискусія, де кожен учасник мав власну думку з цього приводу. Краще засвоїти матеріал, допомагали такі вправи як: «Визнач вид насильства», «Ця рука не вдарила, не скривдила. Я проти насилля». Наприкінці тренінгу пройшли тест «Самооцінка конфліктності», який допоміг визначити ступінь конфліктності кожного.

Щоб кожен учасник тренінгу завжди знав, пам’ятав свої права та мав змогу допомогти іншим – працівники бібліотеки для юнацтва вручили пам’ятки, в яких були зазначені корисні поради, та номера гарячих ліній аби вчасно попередити насилля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.