Трагедія, історія, пам’ять

Голокост – одна із наймасштабніших трагедій в історії земної цивілізації.

Він щемить у серцях українців, ятрить рани нашої багатостраждальної землі, гіркими рядками повнить книгу буття українського народу. І зберігаючи пам’ять про Голокост, ми рішуче заявляємо про неприпустимість повторення подібних злочинів у майбутньому.

Тому, 24 січня з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна відбувся мультимедійний екскурс «Трагедія, історія, пам’ять» для учнів Ліцею інформаційних технологій.

Під час заходу бібліотекар познайомила присутніх з темою Голокосту, як одним із прикладів жорстокого ставлення фашистів до людей; розкрила зміст подій, пов’язаний з трагедією в Бабиному яру, викликала у молоді почуття гуманності та сприяла формуванню толерантності у міжнаціональних відносинах, а фото та відеоряд переконав молодь у необхідності пам’ятати про Голокост, щоб ніколи не стати жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі.

Завершуючи захід бібліотекар звернулася до учнів зі словами: «Тепер, коли Голокост відходить у минуле, саме ви маєте продовжити естафету пам’яті, відстоювати гідність людини і докладати зусиль до недопущення геноцидів і злочинів проти людяності».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.