Торгівля людьми та насилля – злочин протилюдства

Торгівля людьми є однією з галузей кримінального бізнесу, що розвивається найбільш стрімкими темпами та стала надзвичайно актуальною і для нашої держави.

Це спонукало працівників бібліотеки-філії № 8 для юнацтва попередити старшокласників про можливі випадки торгівлі людьми, оскільки, достатня інформованість допоможе молодим юнакам та дівчатам уникнути подібних випадків.

Під час уроку-тренінгу «Торгівля людьми та насилля – злочин проти людства» бібліотекарі разом з учнями ОНВК №17 розглянули основні причини виникнення торгівлі людьми, де старшокласники мали змогу висловити свою власну думку з цього приводу. В ході заняття була надана інформація, яка може застерегти молоду людину, допомогти їй вчинити правильні дії для самозахисту, навчити, куди варто звернутися в разі потреби.

Учасників тренінгу цікавило, як не потрапити в цю страшну пастку, що потрібно знати при працевлаштуванні за кордоном та яких правил дотримуватись. Вони активно обговорювали та дискутували під час виконання вправ «Щотрапилось?», «Ланцюг злочинних дій торговців людьми», «Шляхи, що ведуть у руки торговців живим товаром», «Оголошення».

Тренінг пройшов у дружній атмосфері, жваво, цікаво та змістовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.