1

Толерантність у середовищі підлітків

Толерантність… Майже кожного дня ми зустрічаємося з цим поняттям, але не всі можуть або хочуть проявляти це почуття, тож потрібно разом попрацювати над цією проблемою, щоб кожен взяв для себе щось цікаве та корисне.

Особливу увагу потрібно приділяти толерантності у середовищі підлітків та молоді.

Що ж таке толерантність? Що значить толерантна людина і що таке толерантний підхід? Якими будуть сучасні підлітки – толерантними чи готовими вороже відреагувати на конфлікт, поважаючими культурно-національні традиції чи позбавлені любові? Як допомогти сучасним підліткам набути реального позитивного досвіду у складному процесі соціалізації? Знайти відповіді на ці питання допоміг діалоговий майданчик «Толерантність у середовищі підлітків», який провели бібліотекарі бібліотеки-філії №10 спільно з підлітками ЗНЗ №10.

Використання різноманітних вправ, а саме «Біла ворона», «Асоціативний кущ», «П’ять добрих справ», обговорення ситуацій «Як проявити толерантність» допомогли з’ясувати на скільки важлива ця людська риса. Також, після короткої дискусії учні дійшли висновку, що під поняттям «толерантність» слід розуміти цілу сукупність найкращих, найблагородніших людських якостей, визначились з поняттям «толерантна людина» та які риси характеру притаманні їй.

Толерантність – це саме те, чого так не вистачає сьогодні людям. Важливо бути терпимим одне до одного, що дуже непросто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.