Толерантність – елемент світогляду і культури

16 листопада жителі багатьох країн світу відзначають Міжнародний день толерантності. Це свято було засновано в 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. З нагоди свята, в центральній міській бібліотеці відбулася година спілкування «Толерантність – елемент світогляду і культури» для учнів 11 класу Ліцею інформаційних технологій.

Бібліотекарі познайомили учнів з поняттям «толерантність», розповіли про основні риси толерантності, важливість виховання в собі толерантної поведінки, почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, терпеливого ставлення до відмінностей між людьми.

Учні дискутували про те, якими особистісними якостями повинна володіти толерантна людина, яким має бути толерантне місто, толерантна країна.

Під час спілкування розглядалися такі важливі поняття, як уміння творити добро, співчувати, бути порядним, ввічливим, поважати себе і оточуючих.

Враховуючи те, що в людському спілкуванні велике значення мають звичайні формули привітання, приємні слова, учасники позмагалися на краще уміння говорити один одному компліменти.

Святкову зустріч завершив виступ студентки училища культури Єщук Аліни з композицією «Я дарую вам пісню».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.