2

Ток-шоу «Лабіринт можливостей»

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі, є торгівля людьми.

Це явище порушує права людини, принижує її честь та гідність.

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми. У цей день по всьому світі проводяться конференції, просвітницькі лекції, форуми, семінари. Щороку мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у рабство.

На що потрібно звернути увагу, щоб не стати жертвою? Хто такий вербувальник та як насправді відбувається процес вербування та торгівля людьми? Які є відомі схеми зловмисників-вербувальників? Що треба робити людині, яка опинилася в такій ситуації, пережила жахіття? Чи може вона впоратись сама, чи обов’язково треба звертатись до психолога? На ці та інші питання молоді (учні 8 класу НВК № 9) давали відповіді представник ювенальної превенції, спеціаліст у справах неповнолітніх Зараєнко Оксана Миколаївна та практична психологиня Гаврилюк Олена Володимирівна, які були запрошені в бібліотеку для юнацтва для участі в ток-шоу «Лабіринт можливостей».

У ході жвавого та відвертого спілкування, учні наводили деякі власні приклади життєвих ситуацій своїх друзів, знайомих.

Сподіваємося, що учні, які були присутні на цьому заході, взяли для себе багато корисної інформації, яка допоможе їм в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.