1

ТЕАТР ПОЕТИЧНОГО СЛОВА

Активно долучаючись до світу літератури, кожен може відкрити в собі нові сприйняття прекрасного, навчитись передавати найтонші почуття через поетичне слово, бачити красу навколо.

Спілкування з поетами надихає, сповнює любові, шани, розуміння себе і навколишнього світу.

В цьому переконалися слухачі Вищої народної школи за напрямком літературний ліцей «Поезія рідного краю» під час традиційної літературної зустрічі, яка відбулася 29 травня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Засідання було присвячено Дню народження міста Олександрії. Присутні з великим захопленням слухали вірші місцевих поетів, які були присвячені рідному місту, у виконанні бібліотекарів. Лілія Маруфі зачитала власну поетичну композицію-присвяту.

До уваги присутніх було представлено відеоматеріали з поетичної вітальні «Літературне ім’я Олександрійщини» за участю Валентини Білоткач, Анатолія Штанька, Юлії Волошиної та інших. Особливе захоплення викликала спільна відеоробота Тамари Аноко та Олександра Охапкіна, виконана до Дня міста. Поезія наших земляків відкриває серця для нових почуттів, змушує задуматися як про велике, так і про буденне. Вона є своєрідним зарядом позитиву, добра, людяності.

Під час засідання, слухачі Вищої народної школи ділилися думками і емоціями, які були навіяні прослуханою поезією, будували плани на подальші творчі зустрічі.

Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері, дав можливість зануритися в поетичний світ талановитих літераторів рідного краю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.