Тато, мама, я – розумна сім’я

Комунікаційна платформа, створена на базі центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна в рамках проекту #ДоброДій, сьогодні вкотре довела свою потрібність та важливість для родинного спілкування та відпочинку, зміцнення сімейних традицій, популяризації родинних цінностей та згуртування сімей.

«Тато, мама, я – розумна сім’я» – сімейний турнір під такою назвою влаштували бібліотекарі дитячої книгозбірні, щоб дати змогу бажаючим родинам стати учасниками веселого пізнавально-розважального шоу.

Хоч у назві заходу звучали і татусі, але, мабуть, вони цього дня готували подарунки для своїх коханих Тетян – адже сімейні бібліотечні розваги відбувалися саме в Тетянин день. Зате серед учасників (матусь, донечок, синочків, сестер і навіть кумів) був один дідусь – найвідважніший і найсильніший, який погодився прийти разом з донькою та онукою до нас на свято і взяти участь у конкурсах.

П’ять родин завзято виборювали право на перемогу. Перший тур – «Привітання» – був розминкою, він не оцінювався, тому команди мали гарний час для розігріву, не хвилювалися, розповідаючи про себе і свої сім’ї все, що вважали за потрібне. Прозвучали дуже гарні, теплі слова про своїх рідних, теплий гумор та позитив.

Кожен з чотирьох наступних турів відрізнявся один від одного та приніс багато веселощів у зал, де були присутні читачі бібліотеки, рідні, друзі та однокласники членів родин-учасників.

Усіх розвеселив рухливий тур «Корпоратив». Після того, як розігрілись м’язи, був розігрів мізків під час туру «Логіка». А ось перевірити, як члени родин відносяться до брехні, допоміг конкурс «Вірю-Не вірю». «Хто фартовіший?» – таку назву мав останній тур, під час якого учасники будували високу вежу та перевіряли себе на везіння.

Перемогла родина Аксененків – мама з двома синочками майже постійно були попереду всіх. Вони отримали у подарунок широко відому настільну гру «Ерудит», яка надзвичайно корисна для тренування мозку, пам’яті та уваги.

Інші учасники сімейного турніру теж не залишилися без подарунків – їх нагородили пізнавально-інтелектуальними іграми для всієї родини, а активних вболівальників – блокнотиками.

В кінці заходу на усіх присутніх чекав ще один сюрприз: усіх Тетян, які були у залі привітали з іменинами та подарували блокнотики напам’ять.

Як бачимо, такі родинні свята – одні з надзвичайно важливих форм дозвілля, адже під час сімейного дозвілля формується уважне ставлення членів родини один до одного, вміння підняти настрій оточуючим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.