1

Ситуативна гра «Діти. Вчинок. Наслідки»

Діти – це маленькі створіння, здатні перетворити наше існування і наповнити його всіма кольорами веселки.

Багато батьків з упевненістю стверджують, що саме з появою дитини їх життя кардинально змінилося. І кому, як не їм, ми повинні присвячувати все найкраще.

20 листопада Всесвітній день прав дитини. Кожного року його відзначають у 129 країнах-членах ООН.. І щороку, працівники бібліотеки-філії №10, також долучаються до відзначення цього дня.

Цей рік не став винятком. Для учнів ЗНЗ №10 була організована та проведена ситуативна гра «Діти. Вчинок. Наслідки». Учасниками гри стали учні 4-Б класу.

Бібліотекарі інформували юних учасників заходу про їхні права, визначені Конвенцією про права дитини та навчали ставитися з повагою до себе та оточуючих, розібрали декілька правових ситуацій, жваво висловлювали свої міркування з приводу прав та обов’язків. Прослухали та обговорили казку «Країна Законія», пограли в правові ігри «Впіймай право за хвіст», «Стежина правил» та переглянули відео «Корисні підказки. Поганий вчинок». Захід пройшов жваво та конструктивно, а головне з користю.

Реалізуючи свої права, намагайтеся поважати права інших, поставте себе на їх місце. Спробуйте зробити це – і ви побачите, як зміниться світ і люди, що вас оточують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.