Сила соборності – єдність у душах

Сьогодні, 22 січня, ми святкуємо День Соборності нашої держави. Це надзвичайно важлива дата в історії нашої держави.

Цього дня ми із вдячністю згадуємо тих героїв, які боролися за об’єднання усіх національно-демократичних сил українства, хто словом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

Дві території УНР та ЗУНР об’єдналися, здійснивши заповітну мрію наших пращурів на створення власної суверенної держави. Тепер серед українців цей день знаний, як День Соборності. І хоч наша держава переживає не найкращі часи, переконані, що спільними зусиллями, як і майже сто років тому, нам вдається відстояти власну соборність і суверенність.

Тож, працівники бібліотеки-філії №9 разом з учнями 4-А класу (класний керівник Алієва Л.О.) НВК ЗНЗ№19 «Лісова казка» здійснили історичний віраж «Сила соборності – єдність у душах». З метою виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, бібліотекарі розповіли цікаві факти про Україну, також діти переглянули відео «Історія минуле і сьогодення» та прослухали легенду про Україну і віночок.

А ще, учні взяли участь в інтелектуальному змаганні, яке складалося з таких конкурсів: «Народ скаже, як зав’яже», «У світі цікавого», «Літературний», «Повідомлення», й показали гарні знання з історії України, географії, народних звичаїв, традицій та літератури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.